Zakon Gwardii Mroku

Forum zostało utworzone przez Ushe dla Gwardii Mroku

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-02-10 14:52:48

Usha

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 26
Punktów :   

Opowiadanie o Twoim przystąpieniu, mroczny wędrowcze.

Wybrałeś sie w podroż w dalekie zakątki krainy Ibres do Legendarnej Twierdzy Mrocznego Pana, "Zhurag Nar" i ta legenda okazała sie rzeczywistością!*
Podróżowałeś wiele tygodni, pośród lawy i wulkanów, okrytej nieprzebytym całunem mgły, gdzie Noc rozpościera swą potęgę niby drapieżne macki oplatające zimne, pozbawione życia szczyty, a Chaos króluje ponad legionem przeklętych monstrów, których przeżarte złem umysły ogarnięte są wyłącznie opętańczą żądzą szerzenia śmierci i spustoszenia.*
Tutaj właśnie znalazłeś mroczne i złowrogie, a zarazem majestatycznie piękne zamczysko. To siedziba Mrocznej Gwardii.
Ciemności, które poprzez oczy zaćmiewały ci serce i umysł, były jakby bytem żyjącym własnym istnieniem.*
Po dłuższej drodze mdlejesz, lecz Twój koń doprowadza Cię pod bramy Potężnego Zamku.*
Kiedy się budzisz leżysz w dużym pomieszczeniu. Wszędzie widzisz liczne trofea wykonane z czaszek ludzkich.*
Próbujesz wstać lecz nie masz na tyle siły.*
Widzisz jak podchodzi do Ciebie jakiś mężczyzna….*

-Bądź pozdrowiony!*
Widzę, że i Ty zawędrowałeś na naszą prowincję.*
To dobrze... Coraz więcej tu przybywa osób takich jak Ty...*

-Mam nadzieje, że spodoba Ci się nasze domostwo.*
Tak! Śmiało, podejdź bliżej! Mimo iż niebo jest zasnute ciemnością, a krajobraz nie zachęca, witamy Cię w naszych progach. Jeśli chcesz szerzyć zło i chaos to trafiłeś we właściwe miejsce, ale jeśli tylko się zgubiłeś lepiej zawróć, póki jeszcze możesz.*
-Hm... Z pewnością jesteś tu z określonego powodu, czyż nie? Poszukujesz kogoś? Pewnie od jakiegoś czasu czułeś nieodpartą pokusę podróży w stronę mego zamku, mimo iż nawet nie wiedziałeś co tu znajdziesz? Jeśli tak, znaczy to, że jesteś właściwym człekiem we właściwym miejscu. Jeśli chcesz zostać z nami by mordować, plądrować i zyskać sławę możesz zejść do biblioteki w katakumbach. Tam znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz.
A może i sam potrafisz coś napisać?*
Prowadzimy księgi opisujące życie na naszej prowincji. Tam też możesz zostawić ślad po sobie.*

Offline

 

#2 2011-05-20 12:41:22

Byrson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Opowiadanie o Twoim przystąpieniu, mroczny wędrowcze.

Witam
Chciałbym przystąpić do tej jak zacnej gildii, wraz z moją lubą. Moja postać ma nick: RiKi. Jest na 25 lvl i w trakcie farmy. Nick dziewczyny to Byrsonka, też ma 25 lvl i również farmi. Spełniamy wszystkie warunki do przystąpienia do gildii wraz z wiekiem. W tej chwili jesteśmy członkami własnej gildii, którą założyliśmy aby sprawdzić jak to wszystko działa we wspólnocie. Jednak szukamy czegoś więcej. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania;P
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl